• Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
PROFESIONĀLĀ FOTO SKOLA
logo.png
Stabu iela 20-12A, Rīga
Tālr.: 25495460
stilistuskola@gmail.com
fotoskola@gmail.com
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
PROFESIONĀLĀ STILISTU SKOLA

VIZĀŽISTS

IZM akreditēta mācību programma. Uzņemam pēc 9. klases.  Sekmīgi nokārtojot valsts kvalifikācijas eksāmenu, studenti saņem IZM 2. līmeņa kvalifikācijas apliecību profesijā Vizāžists, kas dod iespēju pieteikties starptautiskā sertifikāta „International Education Society” (IES) saņemšnai. IES sertifikāts savam turētājam sniedz plašākas iespējas gan starptautiskajā, gan vietējā darba tirgū, bet darba devējam - sniedz kvalitatīvu informāciju, ko nesatur klasiskās liecības vai citas apliecības.

 

Programma:

higiēnas pamati; krāsu mācība; meikapa skiču zīmēšana (face chart); dekoratīvās kosmētikas produkti to pielietojums; sejas morfoloģija; uzacu korekcija, krāsošana; meikapu stili un tehnikas; meikapa specifika dāmām gados, vīriešiem; TV un foto meikaps; uzņēmējdarbības pamati; saskarsmes psiholoģija. 

 

Praktiskie vingrinājumi, kas veido lielāko daļu no mūsu mācību programmas, tiek praktizēti uz modeļiem, kurus jāuzaicina studentiem. Papildus praktiskajām mācībām notiek arī kvalifikācijas prakse, kuras laikā skolas studentiem būs iespēja pielietot iegūtās prasmes reālā darbā veidojot meikapus.

Praktisko nodarbību laikā nodrošinām ar kosmētiku, otiņas un citi darba instrumenti ir jāiegādājas pašiem. 

 

Iestājoties skolā jāiesniedz: pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu; 2 fotogrāfijas 3×4 cm; izziņa no ģimenes ārsta, jāuzrāda pase vai ID.  Jāveic iemaksa par pirmo mācību mēnesi.

 

Dokumentus variet iesniegt, iepriekš piesakot savu ierašanos, darba dienās no 11:00-19:00 Stabu ielā 20 (pagalma ēkas 1.st.). Vairāk uzzināt par programmu un pieteikšanos: 25495460 vai e-pasts: stilistuskola@gmail.com

Līdz 13.09.2019. piesakies mācībām, veic samaksu par pirmo mācību mēnesi un saņem 15% atlaidi mācību maksai!

VIZĀŽISTS (vakars)

​Sākuma datums

Mācību dienas

Mācību ilgums

Mācību maksa

200 EUR/mēn.

8 mēn.

Pr.,Ot.,Ce.

16.SEP.2019

Mācību laiks

18:00-21:00

Mācību maksa ar atlaidi 170 EUR/mēnesī

VIZĀŽISTS (sestdienas)

​Sākuma datums

Mācību dienas

Mācību ilgums

Mācību maksa

140 EUR/mēn.

12 mēn.

Sestd.

21.SEP.2019

Mācību laiks

10:00-16:30

Mācību maksa ar atlaidi 119 EUR/mēnesī