• Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
PROFESIONĀLĀ FOTO SKOLA
logo.png
Stabu iela 20-12A, Rīga
Tālr.: 25495460
stilistuskola@gmail.com
fotoskola@gmail.com
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
PROFESIONĀLĀ STILISTU SKOLA

VIZUĀLĀ TĒLA STILISTS

IZM akreditēta mācību programma. Uzņemam pēc 9. klases (paralēli jāmācās vidusskolā) un 12. klases.  Sekmīgi nokārtojot valsts kvalifikācijas eksāmenu, studenti saņem IZM 3. līmeņa kvalifikācijas diplomu profesijā Vizuālā tēla stilists, kas dod iespēju pieteikties starptautiskā sertifikāta „International Education Society” (IES) saņemšnai. IES sertifikāts savam turētājam sniedz plašākas iespējas gan starptautiskajā, gan vietējā darba tirgū, bet darba devējam - sniedz kvalitatīvu informāciju, ko nesatur klasiskās liecības vai citas apliecības.

 

Programma:

modes stili; garderobes veidošana un komplektācija; krāsu mācība; krāsu paletes noteikšana; mākslas un modes vēsture; modes zīmējums, meikapa skiču zīmēšana (face chart); higiēnas pamati; dekoratīvās kosmētikas produkti to pielietojums; sejas morfoloģija, uzacu korekcija, krāsošana; meikapu stili un tehnikas; meikapa specifika dāmām gados, vīriešiem; TV un foto meikaps; matu veidošanas tehnikas ar visa veida matu veidošanas instrumentiem; dienas, vakara, kāzu un fantāzijas frizūru veidi; matu griešanas tehnikas un formas; matu krāsošanas tehnikas un matu tonēšanas dažādās tehnikās; uzņēmējdarbības pamati, saskarsmes psiholoģija, ķermeņa apgleznošanas pamati, tērpa drapērijas veidošana.

Iestājoties skolā jāiesniedz: pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu; 2 fotogrāfijas 3×4 cm; izziņa no ģimenes ārsta, jāuzrāda pase vai ID.  Jāveic iemaksa par pirmo mācību mēnesi.

Dokumentus variet iesniegt, iepriekš piesakot savu ierašanos, darba dienās no 11:00-19:00 Stabu ielā 20 (pagalma ēkas 1.st.). Vairāk uzzināt par programmu un pieteikšanos: 25495460 vai e-pasts: stilistuskola@gmail.com

Līdz 13.09.2019. piesakies mācībām, veic samaksu par pirmo mācību mēnesi un saņem 15% atlaidi mācību maksai!

VIZUĀLĀ TĒLA STILISTS (diena)

​Sākuma datums

Mācību dienas

Mācību ilgums

Mācību maksa

200 EUR/mēn.

22 mēn. (JŪL. brīvs)

Ot., Ce.

24.09.19

Mācību laiks

10:00-16:30

Mācību maksa ar atlaidi 170 EUR/mēnesī

VIZUĀLĀ TĒLA STILISTS (vakars)

​Sākuma datums

Mācību dienas

Mācību ilgums

Mācību maksa

200 EUR/mēn.

22 mēn. (JŪL. brīvs)

Ot., Tr., Ce.

24.09.19

Mācību laiks

18:00-21:00

Mācību maksa ar atlaidi 170 EUR/mēnesī