• Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
PROFESIONĀLĀ FOTO SKOLA
Stabu iela 20-12A, Rīga
Tālr.: 29504213
stilistuskola@gmail.com
fotoskola@gmail.com
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
PROFESIONĀLĀ STILISTU SKOLA

PROFESIONĀLĀ STILISTU SKOLA

Skola piedāvā atvērtu un radošu vidi, kurā studenti attīsta savu individuālo redzējumu un stilu. Tās mērķis ir sagatavot Latvijas un starptautiskajam darba tirgum augsti kvalificētus un konkurētspējīgus speciālistus skaistumkopšanas nozarē. 
Studentiem, papildus praktiskām skaistumkopšanas speciālista iemaņām, skola piedāvā arī plašāku kontekstu - sadarbojoties ar Profesionālo foto skolu, apgūt komandas darbu veidojot fotosesijas kopā ar foto skolas studentiem skolas fotostudijā.
Piedāvājam vairākas mācību programmas gan kvalifikācijas celšanai gan stilista, vizāžista, un grimētāja profesiju apgūšanai, seminārus, stilistu kursus, grimētāju kursus, vizāžistu kursus .
Mācības notiek savā amatā strādājošu profesionālu, kompetentu pasniedzēju vadībā. 
 
Skolu, kā vienu no pirmajām stilistu skolām Latvijā, 1992.gadā dibināja Biruta Magele - Latvijas Amatniecības kameras goda meistare stilista amatā.
Šo gadu laikā skolu absolvējuši ievērojams skaits audzēkņu, starp tiem ir Baiba Grīna – Latvijas Televīzija, kino industrija, Zane Zunde – Dailes teātris, Ivanda Šmite – Latvijas Nacionālais teātris, Evita Kromule – Latvijas Operetes fonds, Ilze Mērpole – Latvijas Televīzija, LTV1, Lelde Tuče – Latvijas Televīzija, LTV1, Olga Magone – Latvijas Televīzija, LTV1, Līva Drešere - Latvijas Nacionālais teātris, un citi.  

 
Mūsu absolventiem ir panākumi ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.
Lai sniegtu absolventiem plašākas iespējas gan starptautiskajā, gan vietējā darba tirgū, skola ir izgājusi „International Education Society” (IES)  (Starptautiskā izglītības asociācija)  pārbaudi un pašlaik ir IES sertificēta mācību iestāde. Arī skolas akreditētās izglītības programmas ir IES sertificētas.
Vairāk par IES  sertifikātu